Сирники за 15 хвилин

Сирники – це страва, яку я довго не могла навчитися готувати. Усі подруги говорили, що беруть інгредієнти “на глаз”. Але коли  я слідувала їх пораді, то завжди виходила якась розмазня…  І от нарешті, я знайшла для себе оптимальний рецепт улюбленої страви, яка готується досить швидко в духовці. Залюбки поділюся і з вами!)

Інгредієнти:

рецепти для дітей, страви з творогу, сирники за 15 хвилин,рецепты, блюда для детей, сырники за 15 минутСухий щільний творог – 150 г
Яйце маленьке – 1 шт.
Цукор – 60 г
Мука – 60 г
Можна додати трішки розпушувачу та ванільного цукру. Масло чи олія для обжарювання.

Спосіб приготування:

Рецепти, страви для дітей, сирники за 15 хвилин, рецепты, блюда для детей, творог, сырники за 15 минутДля початку треба перетерти творог через сито чи пропустити через м’ясорубку, але я роблю це ще простіше – товкачиком для картопляного пюре)))
 Рецепти, страви для дітей, сирники за 15 хвилин, рецепты, блюда для детей, творог, сырники за 15 минутДодаю яйце та цукор. І знову розминаю.
Рецепти, страви для дітей, сирники за 15 хвилин, рецепты, блюда для детей, творог, сырники за 15 минутПоступово вводжу муку і знову ж перемішую все товкачиком.
Рецепти, страви для дітей, сирники за 15 хвилин, рецепты, блюда для детей, творог, сырники за 15 минутТісто готове.
Рецепти, страви для дітей, сирники за 15 хвилин, рецепты, блюда для детей, творог, сырники за 15 минутПочинаю формувати сирнички. Для цього я беру маленький черпачок (30 мл) (люблю, щоб сирнички були всі однакові), набираю тісто по самі краї і мокрими руками формую колобочки.
Рецепти, страви для дітей, сирники за 15 хвилин, рецепты, блюда для детей, творог, сырники за 15 минутОбвалюю їх злегка у муці і обжарюю на попередньо розігрітій сковороді на маленькому вогні з двох сторін.
Рецепти, страви для дітей, сирники за 15 хвилин, рецепты, блюда для детей, творог, сырники за 15 минутВикладаю на тарілочку, покриту паперовим полотенцем, щоб стік зайвий жир.Сирнички готові. Із такої кількості інгредієнтів виходить вісім сирничків. Не зважайте, що на фото їх лише сім)) Просто один не дожив до фінальної фотосесії)))
Рецепти, страви для дітей, сирники за 15 хвилин, рецепты, блюда для детей, творог, сырники за 15 минутХотіла зробити гарну презентацію страви. Але чого не вмію – того не вмію. Смачного Вам і Вашим діткам!!!

рецепти, страви для дітей, творог, сирники за 15 хвилин, рецепты, блюда для детей, детские блюда, сырники за 15 минут