Імбирні печеньки у кокосовій стружці

На днях синочок сказав, що хоче кокос. Але я такої екзотики   на прилавку нашого магазина не бачила. Тому вирішила порадувати дитину смачним солодким печивом з кокосовою стружкою. І щоб надати трішки пікантної нотки – додала в тісто імбир, який так корисний для зміцнення дитячого імунітету.

Інгредієнти:

імбирне печиво, имбирное печенье, випічка, выпечка, рецепти , рецепты,  кокосовая стружка, рецепти для дітейПачка масла кімнатної температури (200г)
Цукор – 100г
Яйце- 1шт.
Мука- 300г
Кокосова стружка – 100г (50г для тіста, 50 г для панірування)
Розпушувач – 10г
                                     Імбир – 0,5 ч.л.
                                     Ванілін на кінчику ножа​

Спосіб приготування:

імбирне печиво, имбирное печенье, випічка, выпечка, рецепти , рецепты,  кокосовая стружка, рецепти для дітейПодрібнюю цукор до стану цукрової пудри.
імбирне печиво, имбирное печенье, випічка, выпечка, рецепти , рецепты,  кокосовая стружка, рецепти для дітейДодаю до цукрової пудри, ванілін на кінчику ножа.
імбирне печиво, имбирное печенье, випічка, выпечка, рецепти , рецепты,  кокосовая стружка, рецепти для дітейУ контейнер блендера нарізаю масло кімнатної температури та додаю цукрову пудру з ваніліном. Збиваю.
імбирне печиво, имбирное печенье, випічка, выпечка, рецепти , рецепты,  кокосовая стружка, рецепти для дітейДодаю яйце і знову збиваю.
імбирне печиво, имбирное печенье, випічка, выпечка, рецепти , рецепты,  кокосовая стружка, рецепти для дітейДо муки додаю розпушувач, імбир та половину кокосової стружки.
імбирне печиво, имбирное печенье, випічка, выпечка, рецепти , рецепты,  кокосовая стружка, рецепти для дітейЗамішую тісто.
імбирне печиво, имбирное печенье, випічка, выпечка, рецепти , рецепты,  кокосовая стружка, рецепти для дітейЗамотую тісто в харчову плівку та кладу до холодильника на 1 годину.
імбирне печиво, имбирное печенье, випічка, выпечка, рецепти , рецепты,  кокосовая стружка, рецепти для дітейВмикаю духовку на 180 градусів. Та починаю формувати печиво ( приблизно 1 см у товщину та 5 см у довжину) , потім обвалюю його у кокосовій стружці.
імбирне печиво, имбирное печенье, випічка, выпечка, рецепти , рецепты,  кокосовая стружка, рецепти для дітейВикладаю на силіконовий коврик та відправляю до духовки на 10 – 15 хвилин.
імбирне печиво, имбирное печенье, випічка, выпечка, рецепти , рецепты,  кокосовая стружка, рецепти для дітейОсь що з цього вийшло.

імбирне печиво, имбирное печенье, випічка, выпечка, рецепти , рецепты,  кокосовая стружка, рецепти для дітей