Бабусі з 8 березня

Привітання для бабусі з 8 березня у віршах

Приходу весни завжди очікують з нетерпінням.

Ласкаве сонячне проміння, легесенький вітерець, перші квіти і, звичайно ж, 8 березня.

На це свято чекають не тільки дівчата та жінки, а й хлопчики та чоловіки, які хочуть привітати своїх подруг, сестричок, бабусь, матусь, дружин та донечок.

У цьому матеріалі ви знайдете привітання з 8 Березня для бабусі українською мовою, які зможуть вивчити діти різного віку.

Дітки від 3 до 6 років можуть привітати своїх бабусь цими віршами:

Бабусю рідну я вітаю, Із березневим, ясним днем, І щастя я тобі бажаю, Щоб жила ти без проблем!


Я з бабусею своєю Дружу давно-давно. І ми, - скажу вам, - з нею В усьому заодно. Така моя бабуся – Найкраща у житті. А руки у бабусі – Ну просто золоті!


Люба бабусенько, сонечко ясне!Хай твоя доля буде прекрасна! Хай дні пролітають, біжать хай літа, А ти будь, бабусю, завжди молоді!


А старші дітлахи зможуть вивчити і ці поздоровлення:

Поцілую сьогодні бабуню, Привітаю зі святом її, Мою сиву та світлу красуню, Хай всміхнеться вона у ці дні. Подарую тюльпани червоні, З 8 Березня, люба тебе! Поцілую в старечі долоні, Як же добре, що ти в мене є!


Бабуню, дякую тобі! За слово і за доброту, За щирі молитви твої, І за душевну теплоту. За те, що у моїм житті, Ти, наче сонечко сіяєш, За все я дякую тобі, Із 8 Березня вітаю!


Наша бабуся, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти. Щоб сонце і зорі плекали тепло І щоб завжди здоров’я у тебе було. Щоб смутку не знала, ми просимо долі, Добра тобі й радості, рідна, доволі...


Сходить сонце над снігами, Тепло вже не за горами, Восьме березня прийшло, І вітання принесло! Скажемо тобі ми слово: Будь завжди-завжди здорова, Посміхайся веселіше,


Красиві вітальні вірші зігріють душі ваших бабусь.