Сік-фреш із кавуна (рецепт)

Трохи дивний, на перший погляд, спосіб вживання кавуна – у вигляді фрешу. Але цьому є пояснення. Деякі наймолодші дітки не люблять їсти його зі скибочки. Ще й кісточки  їх дратують. А от сік люблять всі діти без виключення. Тому, якщо ви все ж хочете, щоб ваш малюк отримав необхідні вітаміни – приготуйте сік-фреш із кавуна. Не забувайте, що стиглим кавун може бути тільки з середини серпня. Не купуйте кавуни раніше – не ризикуйте.

Інгредієнти:

Сік-фреш із кавуна, рецепт з фото, як приготувати фреш із кавуна, покроковий рецепт

  • кавун;
  • також знадобиться міксер
  • та пластиковий стакан.

Спосіб приготування:

Сік-фреш із кавуна, рецепт з фото, як приготувати фреш із кавуна, покроковий рецептСік-фреш із кавуна, рецепт з фото, як приготувати фреш із кавуна, покроковий рецептВиріжте в кавуні квадратний або круглий отвір такого розміру, щоб в нього зміг пройти вінчик міксера.
Сік-фреш із кавуна, рецепт з фото, як приготувати фреш із кавуна, покроковий рецептСік-фреш із кавуна, рецепт з фото, як приготувати фреш із кавуна, покроковий рецептПоступово занурюйте в кавун вінчик, що обертається на малій швидкості. Обробіть міксером всю м’якоть.
Сік-фреш із кавуна, рецепт з фото, як приготувати фреш із кавуна, покроковий рецептСік-фреш із кавуна, рецепт з фото, як приготувати фреш із кавуна, покроковий рецептПісля того, як м’якоті вже не залишиться і вся вона перетвориться на сік, вставте в отвір пластиковий стаканчик з обрізаним дном. 
Сік-фреш із кавуна, рецепт з фото, як приготувати фреш із кавуна, покроковий рецептСік-фреш із кавуна, рецепт з фото, як приготувати фреш із кавуна, покроковий рецептРозлийте фреш в стакани та вставте трубочки для коктейлю. Пити сік-фреш з кавуна необхідно одразу після приготування. Приємного!

Сік-фреш із кавуна, рецепт з фото, як приготувати фреш із кавуна, покроковий рецепт